o BIMCO

Pierwsze chwile dziecka są najważniejsze!
BIMCO częścią Waszej rodziny
BIMCO został zaprojektowany tak, aby umilić pierwsze miesiące życia maluchom, edukować na późniejszych etapach rozwoju oraz stać się nierozłącznym przyjacielem w pokonywaniu codziennych trudności dla starszych dzieci.
BIMCO jest polskim produktem stworzonym przez mamy i dzieci dla DZIECI i ich rodziców. Wykonany jest z najwyższej jakości atestowanych materiałów przyjaznych dla najmłodszych oraz wysokiej klasy gadżetów, które stymulują rozwój Twojego dziecka.
Nasi mali geniusze
Nasi mali geniusze
Bo rozwój jest ważny
Wspiera rozwój każdego dziecka
W prezencie do BIMCO dołączony jest zestaw niezwykłych i stworzonych z myślą o Tobie i Twoim maleństwie kart, które pozwolą uwiecznić Wasze najpiękniejsze chwile. Wykorzystując BIMCO oraz dołączone karty możesz samodzielnie wykonywać cudowne sesje zdjęciowe oraz łatwo śledzić, jak Twoje dziecko rośnie i się zmienia.
B I M C O jest także idealnym i nietuzinkowym pomysłem na prezent dla dziecka w każdym wieku. Ze względu na swoją wielofunkcyjność wspiera rozwój motoryki małej i dużej, a obdarowany malec będzie mógł z niego korzystać już od narodzin i cieszyć się nim latami.
Prezent BIMCO = always smile
Prezent przynoszący radość